How can we help you?

NordVPN sunucularına bağlanılamıyor

Note: if you are looking for English version of this article, click on this link.

Not: İnternet kısıtlamaları olan bir ülkede olduğunuz için bağlanamıyorsanız şu makaleye bakın: İnternet kısıtlamaları olan bir ülkeden bağlanma 

Aşağıdaki işletim sistemlerinden herhangi birine bağlanmada sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki VPN sorun giderme kılavuzlarını inceleyin:

NordVPN uygulamasıyla bağlantı kuramıyorsanız uygulayabileceğiniz bazı genel ipuçları şunlardır:

  • ●En az birkaç farklı NordVPN sunucusunu deneyin.
  • ●Uygulamada, hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapın. Tekrar bağlanmayı deneyin.
  • ●Uygulamayı kaldırın, cihazınızı yeniden başlatın ve uygulamayı tekrar yükleyin. Bir kez daha bağlanmayı deneyin.
  • ●Bilgisayar kullanıyorsanız VPN bağlantılarını engelleyebileceğinden tüm virüsten koruma veya güvenlik duvarı yazılımlarını devre dışı bırakmayı deneyin. Tekrar bağlanmayı deneyin.
  • ●Cihazınız için farklı bir bağlantı yöntemi/protokolü kullanmayı deneyin.

Aynı ağda farklı bir cihazla bağlanmayı da deneyebilirsiniz. Bu yöntem, sorunun ağdan mı yoksa cihazdan mı kaynaklandığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Örneğin, Android telefonunuzu bağlayamıyorsanız bilgisayarınızı deneyin. Her ikisi de bağlanamıyorsa sorun ağınızdadır. Bilgisayarınız başarıyla bağlanırsa telefonunuzdaki yapılandırmada bir sorun var demektir. Her iki durumda da, yardım için NordVPN Müşteri Desteği ile iletişime geçin.

İpucu: Kimlik bilgisi doldurma saldırılarından kaçınmak ve hesabınızı güvende tutmak için NordVPN hesabınızda güçlü bir şifre kullanmayı unutmayın.

Related Articles
© Copyright 2023 all rights reservedSelf-service byGenesys